HiKOKI-Hitachi WH18DD-5AH szénkefementes akkus ütvecsavarozó+ HITBOX(2x5Ah akku+ töltő,1/4',140Nm)
  1. Akkus űtvecsavarbehajtó
  1. Akkus gépek
  2. Akkus űtvecsavarbehajtó
ÚJ
Cikkszám:
WH18DDWPZ
14
ÚJ
Kezdete: 2025.08.01   A készlet erejéig
Gyártó:
HiKOKI-Hitachi
Elérhetőség-:
Raktáron
  • A Hikoki WH18DD a szereléshez elengedhetetlen
Kényelmesen és könnyen lehet dolgozni vele szűk térben és különféle pozícióban. Teljes hossza 134 mm, súlya 200 g-mal kevesebb, mint a korábbi modellé.
Kivételesen könnyű és kompakt gép
jellemzők
  • Szénkefementes motor (hosszú élettartalom)
  • Csavarozás funkció
  • Gyors és erőteljes szénkefementes motor
  • Elektronikus szabályozás
  • Elektromos fék
  • Forgásirányváltás (bal-jobb)
  • Ergonomikus forma
  • Csúszásmentes, puhabetétes markolat
Leszállított tartozékok:
  • 2 db lítium-ion akkumulátor 18 V /5,0 Ah
  • UC18YFSL töltő
  • HITBOX
  • Bitfej
  • Ajándék bit klt
3+2 év garancia!
 Könnyű és kompakt gép
  • Részletek
  • Adatok
Részletek
Műszaki adatok
Gépcsavar 4 - 8 mm
Facsavar 4.5mm dia. x 90mm
Nagy nyomatékú csavar M5 - M12
Max. meghúzási nyomaték 140 Nm
Akkufeszültség 18 V
Üresjárati fordulatszám 0 - 3,200/min
Ütésszám 0 - 4,000/min
LED lámpa van
Teljes hossz 134 mm