HiKOKI-Hitachi P18DSL-BASIC Akkus gyalu 82mm(akku és töltő nélkül)+ ajándék védőszemüveg***
  1. Akku és töltő nélküli akkus gépek
  1. Akkus gépek
  2. Akku és töltő nélküli akkus gépek
Cikkszám:
P18DSLW4Z
52
Rendelhető
52
Kezdete: 2025.08.01   A készlet erejéig
Gyártó:
HiKOKI-Hitachi
Elérhetőség-:
Raktáron
Akku feszültség 18 V
Gyalulási szélesség 82 mm
Elektromos fék
Li-Ion akkumulátor
  • Nagy sebességű motor
  • Elektromos motorfék
  • Vágásmennyiség 1 feltöltéssel (kb) 85 méter
  • Akkut töltöttség kijelző
  • Gumírozott markolat
  • Maximum 9mm horonymélység
  • Hátsó "sarok emelő"
  • Porelszívási lehetőség
Géppel szállított tartozékok
  • Csak gép, akku és töltő nélkül
1+2 év garancia minden Hitachi gépre és akkumlatorra!
  • Részletek
  • Adatok
Részletek
Műszaki adatok!
Gyalulási szélesség
82 mm
Gyalulási mélység
2 mm
Akku feszültség
18 V
Akku kapacitása
5,0 Ah Li-ion
Üresjárati fordulatszám
16.000/min
Teljes hossz
332 mm