HiKOKI-Hitachi DS36DA-BASIC MULTIVOLT(36V) akkus fúró-csavarozó alapgép( akku+töltő nélkül)+HITBOX***
  1. Csavarbehajtók
  1. Elektromos gépek
  2. Csavarbehajtók
Cikkszám:
DS36DA-BASIC-HSC
23
Raktáron 1 db
23
Kezdete: 2025.05.01   A készlet erejéig
Gyártó:
HiKOKI-Hitachi
Elérhetőség-:
48 órán belül elérhető
Akkumulátor feszültség: 36 V
1.5 – 13mm
Gép tömege: 2.7 kg
Li-Ion akkumulátor
Szénkefementes motor
  • MULTI VOLT(36V)
  • Sokrétű felhasználható
  • Kategóriájában a leggyorsabb fúrási sebesség
  • Jelentősen megnövekedett folyamatos üzemeltetési idő
  • Feltöltésenkénti üzemidő (BSL36A18 akkuval) akár 70 óra
  • Éppen olyan kompakt, mint a 18 V-os gépek
  • Visszaható erők elleni védelem (Reactive Force Control, RFC)
Géppel szállított tartozékok
  • Töltö és akku nélkül!
  • oldalfogantyú,
  • csavarozó bit,
  • saruvédő,
  • szerszámkoffer
1+2 év garancia minden Hitachi gépre és akkura!!!
  • Részletek
  • Adatok
Részletek
Műszaki adatok
Befogás
1.5 – 13mm gyorstokmány
Max. furat: lágyacél
16mm
Max. furat: puhafa
102m
Max. furat: facsavar
12x100mm
Max. furat: gépcsavar
6mm
Akkufeszültség
36V
Üresjárati fordulatszám (magas)
0 – 2,100/min.
Üresjárati fordulatszám (alacsony)
0 – 500/min.
Max. nyomaték (kemény)
138Nm
Max. nyomaték (lágy)
64Nm
Teljes hossz
204mm