HiKOKI-Hitachi BSL36B18 MultiVolt Li-Ion akkumulátor( 36V-4,0Ah / 18V-8,0Ah)***
  1. 36V MULTIVOLT Akkumlátorok és TöltőK
  1. Akkus gépek
  2. 36V MULTIVolt gépek
  3. 36V MULTIVOLT Akkumlátorok és TöltőK
Cikkszám:
BSL36B18
27
Rendelhető
27
Kezdete: 2023.03.15   A készlet erejéig
Gyártó:
HiKOKI-Hitachi
BSL 36B18 - 1080 W Kötetlen szabadság már 1kW felett is - A MULTI VOLT gépek még erősebbek még gyorsabbak, mint a 18 V-os társaik és sokkal könnyebbek, mint a hálózati megfelelőjük. Kompakt és könnyű - a multivolt akku a 18V-os akkukkal (BSL1850/BSL1860) szinte azonos méretű és súlyú. Automatikus 36 vagy 18 V-os feszültségválasztás - teljesen kompatibilis a 18V-os csúszótalpas akkukkal és automatikusan változtatja a feszültséget a két érték között.
1+2 év garancia minden Hitachi gépre és akkumlátorra!!!
Akku feszültség 36 V / 18 V
Akku kapacitás 36V 4,0Ah
Akku kapacitás 18V 8,0 Ah
Akkumulátor fajta csúszótalpas (slide)
Akkumulátor típus Li-ion
Kompatibilis termékek 18V Minden 18V-os csúszótalpas gép
Kompatibilis termékek 36V MULTIVOLT 36 V-os gépek