HiKOKI-Hitachi RP18DA-W4Z Akkus Porszívó BASIC 80W Hepa,hevederes
  1. Ipari porszívók
  1. Elektromos gépek
  2. Ipari porszívók
Cikkszám:
RP18DA-W4Z
8
Kezdete: 2025.08.01   A készlet erejéig
Gyártó:
HiKOKI-Hitachi
Elérhetőség-:
24 órán belül elérhető
Kiemelt jellemzők
Tartozékok
    Tartozékok
További jellemzők
  • HEPA szűrő: nedves és száraz porszívózásra (IPX4), visszatartja a finom porok 99,95 %-át.
  • Erőteljes porszívó professzionális felhasználásra (autó, műhely tisztítás, stb.).
  • Nagy szívókapacitás
  • Részletek
  • Adatok
Részletek
Műszaki adatok
Akkufeszültség 18 V
Porgyűjtő tartály kapacitása 6 L
Szívómotor teljesítménye (Magas) 80 W
Folyamatos használati idő BSL36B18 akkuval (Magas) 26 min
Folyamatos használati idő BSL36B18 akkuval (Alacsony) 44,5 min
Tömlő hossza 2,5 m
Tömlő átmérő 30 mm
Szűrő típusa HEPA
Méretek 210 x 330 x 393 mm