HiKOKI-Hitachi CD3605DA-BASIC-HSC  Akkus fémdaraboló körfűrész MV BASIC
  1. Akkus körfűrész 36V
  1. Akkus gépek
  2. 36V MULTIVolt gépek
  3. Akkus körfűrész 36V
Cikkszám:
CD3605DA-BASIC-HSC
Gyártó:
HiKOKI-Hitachi
Elérhetőség-:
Raktáron
Jellemzők
- Gyors vágás, még hatékonyabb munka
- Max. vágási sebesség kb. 3,2 mm/min
- Acélprofil vágásakor (Sz x M x Vtg. : 60 x 30 x 2,3 mm)
- Kimagasló erő teljes terhelésnél is
- Max. tolóerő teljes terhelés alatt: 70N
- Kompakt és könnyű géptest
- Könnyen kezelhető.
- Teljes magassága csak 236 mm / súlya csak 2,8kg
- Magas töltésenkénti üzemidő: BSL36A18 akku használata esetén
- Acélcső (ø x vtg.: 25,4 x 1,6mm): akár 320 vágás egy töltéssel
- Zártszelvény (Sz x M x Vtg. : 50 x 19 x 0.5mm): akár 750 vágás egy töltéssel
- Acélprofil vágásakor (Sz x M x Vtg. : 60 x 30 x 2,3 mm) akár 110 vágás egy feltöltéssel
- Csendes üzemmód: Használata különösen zajérzékeny környezetben előnyös.
- Visszaütés elleni védelem: Érzékeli a motor fordulatszámának hirtelen esését
- Csökkenti a visszaható erőket, ezzel megelőzi az esetleges balesetet.
A fűrészlap cseréje egyszerű és a munkadarab is védett az esetleges sérüléstől.
- Külön rendelhető tartozékok: Akasztóhorog és fűrészlap, Az akasztóhorog cikkszáma: 339187.
- akkumlator és töltő nélkül!
  • Részletek
  • Adatok
Részletek
Műszaki adatok
Fűrészlap méret 125 mm
Vágásmélység 90° 46 mm
Akkufeszültség 36 V
Üresjárati ford. Power módban 3600/min
Üresjárati ford. Silent módban 2400/min
Teljes hossz 286 mm